רוב טכנאי השירות או אנשים שרוצים להיות טכנאי שירות לומדים מספר תחומים שונים כדי שיוכלו לתת מגוון גדול יותר של שירותים וכך להגדיל את היקף עבודה שלהם ואת מספר הלקוחות שלהם. תחום טכנאי השירות הוא תחום אשר מתחדש כל הזמן וניתן להתפתח בו וללמוד בו כל הזמן נושאים חדשים ומעניינים.

שילוב תחומי ם לטכנאי שירות

 ניתן לשלב עבודה עם לימוד של עוד תחומים של תיקון. אם זה מכשירים נוספים או תחומים חדשים שבהם אתם יכולים להיות טכנאי שירות כך למשל טכנאי מקררים יודע גם לתקן מזגנים אך אין מניעה שידע לתקן עוד מכשירים כמו תנורים תיקוני חשמל שונים ואפילו מערכות חימום תת ריצפתי. ניתן ללמוד קורסים שונים של טכנאי שירות במסלולים שונים.

קורסים במסלולים שונים

כל אחד יכול למצוא את מערכת הזמנים הנוחה לו. יש קורסים המתקיימים בשעות הערב ומאפשרים לכם לעבוד במשך היום וללמוד בערב במתכונת של פעמיים בשבוע יש לעומת זאת קורסים קצרים ומרוכזים יותר שמאפשרים ללמוד את המקצוע בזמן קצר ולצאת לעבוד. ניתן גם ללמוד בצורה פרטנית עם מורה צמוד.  במסלול של לימוד אחד על אחד.

עבודה מעניינת ששכרה בצידה

טכנאי מכשירי חשמל מרוויחים ומתפרנסים יפה. הם עובדים עבודה חשובה שמסייעת רבות לאנשים רבים שנמצאים במצוקה לאחד שמכשירים שלהם בבית התקלקלו. ניתן גם ללמוד קורסים של לימוד תיקון מערכת חימום תת רצפתי באזורים שונים בארץ החורף קר במיוחד. בשנים האחרונות סבלנו כאן בארץ גם מחורפים קשים וקרים במיוחד. קר גם בשעות היום וקר במיוחד בשעות הלילה.

חשיבות החימום בחורף

 יש אנשים שרגישים לקור במיוחד והקור גורם להם סבל רב. יש אנשים שנעשים רגישים יותר לשפעת וסיבוכים של שפעת בימים הקרים. עבור אנשים כאלה חימום תת רצפתי יכול לעזור מאוד במקרה כזה ריצפה נעימה וחמימה שמחממת את כל הבית בזול היא פתרון מצוין לחורף הקר.

סוגים שונים של חימום תת ריצפתי

יש סוגים שונים של חימום תת רצפתי וכאשר לומדים לתקן מערכות כאלה מתמקצעים בכל סוג של חימום תת רצפתי. יש חימום תת רצפתי שמבוסס על חשמל מערכת אשר עוברת מתחת לרצפות מתקינים כאלה מערכות כאשר בונים בית חדש או כאשר משפצים בית ישן. עלות התקנה של מערכת כזאת היא גבוהה לעומת מערכות אחרות אבל היא חסכונית מאוד בחשמל כאשר משתמשים לאורך זמן במערכת זאת.

למי מתאימה מערכת כזאת

מערכת כזאת מתאימה לאזורים קרים בארץ כמו אזור הצפון או אזור ירושלים. יש גם חימום תת קרקעי באינפרא אדום מומלץ להתקין מערכת כזאת על ריצוף קיים ולהתקין עליו פרקט. גם כאן התקנה מעט יקרה אבל יש חסכון משמעותי בחשמל לשימוש ארוך טווח. כטכנאי שירות תוכלו ללמוד להתקין ולתחזק בין השאר מערכות חימום תת קרקעי.

תגיות: